کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

یکی از مهم ترین کارهایی که هر مجتمع تجاری، اداری، تفریحی و یا خدماتی باید انجام دهد تا شخصیت و پرستیژ خود را در برابر افراد مراجعه کننده حفظ نماید، کفسابی ساختمان است. حتماً بارها به تمیزی های کف ساختمان های بزرگ توجه کرده اید، کف سابی برای این مجتمع ها اهمیت ویژه ای دارد زیرا باعث می شود تا اگر مجتمع، هتل یا مرکز خرید باشد مشتری های آن جذب شوند و به خوبی از این مراکز یاد کنند. اگر کفسابی ساختمان در این مکان ها انجام نشود قطعاً جذابیتی برای افراد مراجعه کننده نخواهد داشت و صورت جالبی هم ندارد که یک ساختمان باعظمت به درخشش و جلوه سنگ های کف ساختمان خود بی توجه باشد. کف سابی ساختمان برای انواع سنگ ها از جمله: سنگ دهبید، سنگ گرانیت، سنگ مرمریت، سنگ تراورتن، سنگ خوی، سنگ چینی، سنگ های مصنوعی و سنگ های با ارزش قیمتی و لوکس به کار گرفته می شود. کفسابی ساختمان در مجتمع های مسکونی هم اجرا می شود این مکان ها به دلیل تعداد واحدهای بالایی که دارند رفت و آمد در آن ها زیاد است. از آنجایی که انواع وسایل نقلیه در این مجتمع ها تردد می کنند و یا در اثر جا به جایی اثاثیه منزل، یک جسم سنگین می تواند در بارگیری رها شود و به سنگ کف خدشه وارد نماید برای ترمیم و نوسازی سنگ ها از کفسابی ساختمان در این مجتمع استفاده می شود. در خانه های نوساز بعد از تکمیل کارهای ساختمان به دلیل ریخته شدن مواد و مصالح ساختمانی یا چسبیدن برخی مواد صاحبان منازل نوساز، کفسابی ساختمان خود را به عهده افراد ماهر می گذارند تا کف ساختمان را هم مانند خود ساختمان نوسازی کنند.

شما برای اجرای کف سابی ساختمان باید به سراغ شرکت های حرفه ای که تخصص لازم را برای کفسابی سنگ دارند بروید و از افراد نابلد برای اجرای این کار استفاده نکنید. افراد بی تجربه به شکل تخصصی، دوره های آموزش کفسابی را پشت سر نگذاشته اند و فقط به صورت چشمی اجرای آن را دیده اند. این افراد می توانند آسیب های جدی به جیب شما بزنند زیرا به جهت ناآگاهی و استفاده نکردن صحیح از دستگاه های کف سابی، به سنگ صدمه می زنند و شاید صدمه آن ها به قدری زیاد باشد که شما را واردار به تعویض سنگ کف ساختمان کند اما این افراد چگونه خود را در دل شما جای می دهند؟ جواب اینجاست فقط با پیشنهاد مبلغ کمتر برای اجرای کف سابی می توانند شما را قانع کنند که کار خود را به دست آن ها بسپارید و شما هم فارغ از این داستان که ممکن است چه خساراتی برای قبول این پیشنهاد به شما وارد شود، آن را قبول می کنید. اگر بخواهید از اجرای کفسابی ساختمان خود خیالی راحت داشته باشید باید به سراغ شرکت های کفسابی ساختمان بروید که یکی از آن ها، شرکت کفسابی با ما می باشد. افراد این شرکت تمام آموزش های لازم برای کفسابی ساختمان را دیده اند و با انواع دستگاه ها به شکل تخصصی آشنا هستند. شما با مراجعه به سایت این شرکت کفسابی ساختمان قادر خواهید بود تا نمونه کارهای آن را مشاهده نمایید و با مشورت کارشناسان این شرکت کار لازم را برای ساختمان خود با خاطری آسوده انجام دهید.

شرکت کفسابی ساختمان

یکی از مشخصات شرکت های کفسابی برای نشان دادن سابقه درخشان خود، نمایش نمونه کارهای شرکت می باشد. نمونه کار به شما کمک می کند تا تصویری از اجرای کار این شرکت کفسابی ساختمان داشته باشید و حتی دیدن نمونه کار شما را راضی می کند که کار خود را به دست این شرکت ها بسپارید. بعد از پیشنهاد کار شما، باید اطلاعاتی را در مورد سنگ کف ساختمان خود به شرکت کفسابی بدهید تا آن ها ابتدا نوع سنگ را تعیین کنند و نسبت به مشخصات سنگ، روش سنگ سابی آن را تشخیص داده و در نهایت دستگاه های مرتبط با آن سنگ را برای اجرای کفسابی تعیین نمایند. شرکت کفسابی می داند که باید کار اجرا را از کجا شروع کند و کجا به اتمام برساند. افراد حرفه ای این شرکت، بعد از اتمام کارشان محیطی بسیار براق و آینه ای را به شما تحویل خواهند داد. شما بعد از اجرای کفسابی سنگ دیگر فاصله، کثیفی و آلودگی را در بین درزهای سنگ مشاهده نمی کنید.

سطح کف ساختمان شما با درزهای سنگ ها یکدست شده است و حتی اگر آسیبی به سنگ کف قبلاً وارد شده است که سطحی باشد و قابل کفسابی قطعاً از بین رفته است. کفسابی ساختمان به شما این امکان را می دهد که سنگ آسیب دیده را ترمیم کنید نه تعویض. شما در انتهای کار محیطی بسیار شیک و لوکس را خواهید داشت و به گونه ای جذاب خواهد بود که چشم هر فرد را برای دیدن آن وادار به نگاه کردن می کند. حال سنگ کف ساختمان شما هم نوسازی شده است و دیگر نواقصی ندارد و مانند آینه نور را منعکس می کند. در اجرای کفسابی توسط شرکت ها آب به هیچ عنوان به دیواره های ساختمان پاشیده نمی شود و این موضوع دقت آن ها را برای اجرای کار اثبات می کند. در پایان کار تمام کثیفی ها و ضایعاتی که در زمان اجرای سنگ سابی به وجود آمده است توسط افراد شرکت جمع آوری می شود تا شما را با یک منظره زیبا و چشمگیر مواجه کنند. حال قضاوت با خودتان است که از افراد وارد و حرفه ای استفاده کنید یا از افراد کم تجربه، اما وظیفه شما در انجام کفسابی چیست؟ هر فرد وظیفه دارد تا قبل از اجرای سنگ سابی محل مورد نظر را از هرگونه آلودگی و کثیفی پاک سازی نماید همچنین باید وسایلی که در محل کفسابی وجود دارند را از آن مکان خارج نموده تا اجرای کفسابی به راحتی انجام شود.

فروش دستگاه کفسابی

دستگاه های کفسابی در برندها و کیفیت های مختلفی به فروش می رسند اما سؤال مهم این است که ما برای تهیه این دستگاه ها از چه کسی خریدمان را انجام دهیم؟ فروش دستگاه کفسابی به دو شکل صورت می گیرد: یکی افراد واسطه و دیگری شرکت های معتبر فروش این محصولات. خرید دستگاه از افراد واسطه زمانی که شرکت های معتبر، این محصول را با قیمت مناسب تر و خدمات بهتری به فروش می رسانند کار عاقلانه ای نیست زیرا هیچ گونه ضمانتی برای فروش این محصولات ندارند پس زمان و پول خود را در جایی مصرف کنید که ارزشش را داشته باشد. شرکت کفسابی با ما، با چندین سال تجربه در زمینه فروش لقمه ساب کفسابی و دستگاه های کفسابی توانسته است محصولات باکیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما می توانید برای تهیه دستگاه های کفسابی و لقمه ساب کفسابی با مراجعه به سایت این شرکت قیمت را از کارشناسان محترم استعلام نمایید و محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید. دستگاه کفسابی دارای مدل های گوناگونی است که آن ها را با نام های دستگاه کفسابی تک فاز، دستگاه کفسابی سه فاز و دستگاه کفساب دستی می شناسند. هر یک از این دستگاه ها دارای کارایی خاصی هستند و باید در مکان هایی که مخصوص آنهاست به کار گرفته شوند اما هر کدام برای چه جاهایی استفاده می شوند؟ دستگاه کفسابی تک فاز جهت استفاده در ساختمان هایی که فضای متوسطی دارند و برق ساختمانشان تک فاز است به کار گرفته می شوند. دستگاه کفسابی سه فاز بهترین گزینه برای فضاهای وسیع است که دارای برق سه فاز هستند این دستگاه ها در مقایسه با دیگر دستگاه های کفسابی از قدرت بیشتری برخوردارند و کیفیت کارشان هم بالاتر از دیگر دستگاه ها می باشد همچنین دستگاه کفسابی سه فاز دارای بالاترین سرعت در اجرای کفسابی است.

دستگاه ساب دستی سنگ مناسب ترین دستگاه برای فضاهایی می باشد که دسترسی به آن ها برای دستگاه های تک فاز و سه فاز مشکل است و این دستگاه ها قابل انتقال به آن محیط نیستند به کار گرفته می شود. دستگاه ساب سنگ دستی معمولاً برای ساب میز کانتر، کناره های دیوارها، سرویس بهداشتی، پله ها و غیره استفاده می شود. قدرت این دستگاه از دستگاه های تک فاز و سه فاز کمتر است ولی کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. برای کفسابی ساختمان، لقمه ساب ها در زیر دستگاه های کفسابی جای می گیرند و کار خود را شروع می کنند. در مراحل کفسابی سنگ ابتدا لقمه های زبر به کار گرفته می شوند و در مراحل بعدی لقمه های نرم تر مورد استفاده قرار می گیرند. برای شروع کف سابی ابتدا براساس میزان خط و خشی که در سنگ مشاهده می شود لقمه های 36 یا 46 استفاده می شوند. تفاوت این لقمه ساب ها در مقدار زبری آن ها می باشد که عددهای پایین تر میزان زبری بیشتری دارند.

فروش دستگاه کفسابی

مرحله اول ساب به منظور یکدست کردن تمامی پستی بلندی ها و ناهمواری های سنگ اجرا می شود. مرحله دوم به جهت حذف تمامی خطوط باقی مانده از مرحله اول ساب سنگ با لقمه 60 انجام می شود در جاهایی که لازم باشد برای داشتن سطحی صاف، بتونه کاری را انجام می دهند. در مرحله سوم به وسیله لقمه 120 سنگ را می سابند و در مرحله نهایی از ساب لقمه ایتالیایی استفاده می کنند زیرا این لقمه ساب بالاترین درجه درخشندگی و شفافیت را برای سنگ دارد. کفسابی مدل های گوناگونی دارد یکی از آن ها کف سابی با لقمه پد الماسه است که به جهت الماس های ریز و زمینه پلاستیکی که در لقمه های الماس وجود دارد می تواند تمامی خط و خش های سنگ را از بین ببرد و یک سطح صاف و صیقلی را در اختیار شما قرار دهد. کفسابی با پد الماسی 400 و 500 سنگ را به مرز شفافیت می رساند تا حدی که شما انعکاس اشیا را در آن مشاهده می نمایید. کفسابی با لقمه پد شاین به واسطه استفاده از پولیش جای گذاری شده در لایه های پارچه ای نهایت براقیت را در سنگ ایجاد می کند. این پولیش دارای عمری طولانی به جهت اتو شدن و ایجاد حرارت در زیر دستگاه کفسابی در زمان اجرا می باشد. ماندگاری پولیشر شاین در مکان های پر تردد مانند حیاط و پارکینگ بسیار بالا می باشد تا جایی که رد هیچ لکه روغن و لاستیکی روی سنگ نمی ماند.

قیمت کفسابی ساختمان

قیمت کفسابی می تواند دستخوش عوامل زیادی باشد در اینجا به چند عامل مهم در تعیین قیمت کفسابی ساختمان اشاره می کنیم: از مهم ترین عامل تعیین قیمت کفسابی، نوع سنگ می باشد که بسته به مشخصات سنگ دستگاه های ساب نیز متناسب با آن مشخص می شوند. سنگ ها دارای دو مدل سخت و نرم هستند اگر نوع سنگ شما سخت باشد قطعاً کار اجرای کفسابی هم مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید و این یعنی قیمتی بالاتر خواهد داشت. مورد دومی که در تعیین قیمت نقش دارد، سابقه ساب خوردن سنگ می باشد اگرسنگ دفعه اولی باشد که ساب می خورد قیمت بالاتری را باید پرداخت نمایید اما اگر سابقه ساب خوردن را داشته باشد کار شما راحت تر خواهد بود و قیمت کمتری هم خواهد داشت. عامل سوم در محاسبه قیمت، متراژ فضای کفسابی است که برای شرکت های کفسابی هرچه فضا محدودتر باشد به دلیل هزینه ای که برای حمل دستگاه های کفسابی پرداخت می کنند قیمت بالاتر خواهد بود و قیمت پایین برایشان مقرون به صرفه نمی باشد اما اگر فضا وسیع تر باشد قطعاً هزینه کمتری را می پردازید. عامل بعدی میزان نقایص سنگ کف می باشد اگر آسیب های سنگ زیاد باشد قطعاً زمان بیشتری طول خواهد کشید تا ترمیم شود به همین جهت قیمت نیز افزایش پیدا می کند در نهایت بسته به این عوامل قیمت متغیر خواهد بود. اما چه پارامترهایی برای مشخص کردن دستگاه کفسابی اهمیت دارد؟ یکی از این پارامترها قیمت کفسابی است به عنوان مثال اگر فضای کفسابی کم باشد هیچ گاه از دستگاه های ایتالیایی استفاده نمی شود زیرا قیمت این دستگاه بسیار بالاست و از نظر اقتصادی برای شرکت کفسابی ساختمان مقرون به صرفه نخواهد بود. دومین پارامتر، ظرفیت آسانسور محل کفسابی است زیرا دستگاه های کفسابی ایتالیایی سنگین هستند و باید توسط آسانسور انتقال پیدا کنند. عامل بعدی نوع سنگ می باشد و اگر سنگ کیفیت نداشته باشد از دستگاه های معمولی برای کفسابی استفاده می کنند اما اگر سنگ گران قیمت باشد قطعاً دستگاهی را به کار می برند که ارزشش را داشته باشد.

نحوه نگهداری از سنگ بعد از کفسابی

شما بعد از کفسابی باید مواردی را رعایت نمایید تا در فواصل طولانی نیاز به کفسابی داشته باشید این موارد در متن زیر آورده شده است:

  • هیچ گاه از به کار بردن وسایل نوک تیز برای جداسازی موادی که به سنگ چسبیده است استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد خط و خش در سنگ می شود.
  • هرگز مواد اسیدی را برای پاک کردن و سفید کردن سنگ به کار نگیرید. ناگفته نماند برای گرانیت امکان این را دارید که از مواد اسیدی برای سفید کردن آن استفاده نمایید.
  • برای تمیز کردن سنگ می توانید از پاک کننده های مخصوص سنگ استفاده کنید.
  • سنگ کف ساختمان را به صورت مرتب و دوره ای تمیز نمایید این به دیرتر جرم گرفتگی سنگ و همچنین آسیب آن کمک می کند.

اگر این موارد را رعایت کنید می توانید هر روزتان را با چشم اندازی نو شروع نمایید و احساس رضایت را از محل خود داشته باشید. در اینجا به طور خلاصه مزیت های کفسابی را برایتان بازگو می کنیم: داشتن سطحی یکسان و یکدست بدون وجود کوچک ترین پستی و بلندی، پوشش تمام نواقص سنگ، افزایش عمر سنگ، داشتن سطحی آینه ای و براق یا در واقع همان نوسازی سنگ، زیبا جلوه دادن ساختمان و در نهایت شما پس از کفسابی می توانید راحت تر از قبل سنگ کف را تمیز نمایید. اگر می خواهید لذت یک نمای چشمگیر را از کف ساختمان خود تجربه کنید می توانید با مراجعه به سایت کفسابی با ما و شماره های موجود در وب سایت آن با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

کفسابی ساختمان چیست؟

به منظور از بین بردن خط و خش و پستی و بلندی سنگ ها، موادی که به سطح سنگ چسبیده اند، گرفتگی رنگ سنگ ها و ترمیم آن ها کفسابی ساختمان به کار گرفته می شود.

اجرای کفسابی سنگ توسط چه کسانی انجام می شود؟

کفسابی توسط افراد متخصص و آموزش دیده که به انواع سنگ و دستگاه های کفسابی آشنایی کاملی دارند و کار خود را با بهترین دستگاه ها انجام می دهند صورت می گیرد.

مزیت های کفسابی سنگ توسط شرکت کفسابی چیست؟

کف سابی سنگ از طریق شرکت کفسابی با ما دارای مزایای متنوعی است که در اینجا می توان به همسطح شدن سنگ ها و درزهای بین آن ها، آینه ای شدن سنگ، افزایش طول عمر سنگ، از بین بردن تمامی شکستگی ها و ناخنک های سنگ، ترمیم سنگ به جای تعویض آن و غیره اشاره نمود.

ویژگی کفساب ماهر چیست؟

یکی از ویژگی های کفساب ماهر، داشتن نمونه کار کفسابی آن ها می باشد. این افراد با شنیدن اطلاعاتی که شما در اختیارشان می گذارید مدل سنگ، روش سنگ سابی و دستگاه ساب آن سنگ را تشخیص می دهند.

چه مواردی در تعیین کردن دستگاه کفسابی ساختمان مهم است؟

در زمان سفارش کفسابی ساختمان ابتدا اطلاعاتی از فرد سفارش دهنده گرفته می شود و براساس این آمار نوع دستگاه تعیین می شود که عبارتند از: متراژ کفسابی، قیمت کفسابی و نوع سنگ کفسابی.